Witajcie!

Mam ogromne szczęście wykonywać pracę, która jest zarazem jedną z moich największych życiowych pasji. Odkąd pamiętam aparat zawsze towarzyszył mi podczas niemalże każdej możliwej okazji. Uwielbiam robić zdjęcia niebanalne, przy tym ukazujące przede wszystkim emocje. To onę są na zdjęciach najważniejsze.

Lubię wyzwania, dlatego też gdy robię zdjęcia w trakcie wesela, staram się aby pokazać to samo, ale za każdym razem w nieco inny, kreatywny sposób. Ogromną inspiracją są dla mnie podróże. Nowe miejsca, nowi ludzie. Nie lubię bylejakości, braku własnego stylu, który niestety jest powszechny w obecnych czasach. To chyba tyle o mnie, teraz kolej na Was! Przedstawcie mi swoją wizję na Wasz ślub a ja postaram się stworzyć dla Was zdjęcia które będą najpiękniejszą pamiątką tego cudownego dnia!

Opinie

Paulina i Mariusz

Mimo że cały czas jesteśmy w podróży, udało nam się pobrać i obejrzeć zdjęcia. Są naprawdę piękne! Sesja plenerowa wyszła rewelacyjnie!

Izabela i Sylwester

Zdjęcia świetne, wszystko działa jak należy 😀

Magda i Damian

Właśnie chwilę temu skończyliśmy oglądać. ? Jesteśmy zachwyceni! Zdjęcia są przepiękne ? Dziękujemy ❤️

Joanna i Szymon

Witam! Zdjęcia wyszły po prostu piękne ❤️☺️? jest to zdecydowanie idealna pamiątka do której zaglądniemy nie raz ❤️ Dziękujemy jeszcze raz ?☺️

Roma i Maciej

Zdj kozak!

Małgorzata i Tomasz

Maciek to jeden z najlepszych fotografów jakich znam, profesjonalne podejście, w pełni spełnia oczekiwania, a nawet idzie krok dalej i zaskakuje swą inwencją! Polecam każdemu, osobom które doceniają pracę, wkład i pasję, bo taki jest Maciek!!! Maciek dziękujemy za Twoją pracę i najlepsze zdjęcia.

Sabina i Kuba

Mega profesjonalista!!! Sympatyczny do tego sprytny i twórczy utrwalił na zdjęciach to co najpiękniejsze i najważniejsze w tym dniu będąc przy tym niezauważalny dzięki czemu wszyscy czuli się swobodnie i zdjęcia wyszły naturalnie!! Dzięki kreatywności plener wyszedł równie pięknie!! Za to wszystko dziękujemy Maciek i polecamy wszystkim z całego serca.

Kasia i Jasiek

Zdjęcia super! ☺️

Sylwia i Mateusz

Ślicznie dziękujemy zdjęcia są naprawdę przepiękne wysoka klasa jesteśmy strasznie zadowoleni z Twojej pracy bardzo fajnie się razem współpracowało oczywiście będziemy cię polecać ☺️

Justyna i Bartosz

Zdjęcia cudowne ? wspaniale zostały uchwycone chwile z naszego dnia Efekt jest olśniewający, widać że dla Pana fotografia to wielka pasja. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco pozdrawiamy ?

Kasia i Bartosz

Profesjonalne podejście, nietuzinkowy reportaż zdjęciowy i idealne momenty złapane w obiektywie! Dziękujemy za uchwycenie wspomnień i z niecierpliwością czekamy na dodatkową sesję 🙂 K&B

Kasia i Waldek

Zdjęcia są przepiękne ? aż wszystkie emocje nam wróciły ? masz naprawdę ogromny talent! ? dziękujemy!!!!!

Paulina i Bartek

Zdjęcia są cudne ? PERFEKCYJNE!! Dopieszczone w każdym calu ?

Majka i Kamil

Każdy kto chce mieć piękną pamiątkę ze ślubu lub innych uroczystości dobrze trafił wybierając Maćka. Miły, bezproblemowy a do tego MISTRZ w swoim fachu. Wyjątkowe fotografie przywołują wspomnienia z cudownego dnia. Z całego serca polecamy! Maćku DZIĘKUJEMY!!!!! Serdecznie pozdrawiamy Majka i Kamil.

Natalia i Jan

To bardzo ważne aby nie czuć skrępowania kiedy jesteś fotografowany. Przy Maćku czujesz luz i to jest bardzo ważne. Jesteśmy zadowoleni z usługi i bardzo miło wspominamy współpracę 🙂 Polecamy! Natalia i Jan

Justyna i Grzesiek

Maciek jest prawdziwym profesjonalistą z masą ciekawych pomysłów.Pisząc te opinię nie sugerowaliśmy się tylko naszymi odczuciami, ale także rodziny i znajomych którzy po obejrzeniu zdjęć byli zachwyceni. Zdjęcia nie sa do końca "typowe" dla tego typu uroczystości dzięki czemu ogląda się je z dużym zainteresowaniem. Ujęcia były świetne!

Patrycja i Artur

Świetna robota!!! Jeszcze raz dziękujemy za super wykonane zdjęcia ☺️ Szczerze polecam usługi Maćka.

Agnieszka i Grzegorz

Wszystko się pobrało 🙂 Zdjęcia piękne ? jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać każdemu 🙂

Paulina i Dominik

Zdjęcia są przepiękne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy ❤️ Będziemy napewno polecać Twoje usługi ☺️?

Paulina i Kamil

Pełen profesjonalizm! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy w 100% i jeszcze raz dziękujemy.

Aga i Michał

Pobraliśmy wszystkie zdjęcia i oglądamy je już po raz 3! ? idealne kolory i kadry ❤️ Czekaliśmy z niecierpliwością i było warto! ☺️

Gosia i Kuba

Geniale zdjęcia! ? Zrobione z pasji, przepełnione emocjami. Współpraca była przyjemnością. Wspaniały kontakt oraz cudownie uwiecznienie wspomnień z tego wyjątkowego dla nas dnia. Maciek jest z pewnością profesjonalistą z pasją do fotografii co widać w efektach jego pracy. Z przyjemnością polecam i dziękujemy jeszcze raz za współpracę! ☺️ Pozdrawiamy gorąco!

Wyróżniony przez

Obserwuj mnie na instagramie